Zadzwoń: 58 686 33 11

Angielski

W Best Choice oferujemy kursy dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach. Uczymy tylko w niewielkich grupach do 9 osób. Najczęściej są to nawet mini grupy 4 – 5 osobowe. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Dla zainteresowanych osób organizujemy również kursy innych języków.

dzici z globusemZaczynamy uczyć dzieci od 3 lat, gdy już potrafią mówić i czynnie biorą udział w zajęciach językowych. Dzieci starsze zapraszamy na specjalne kursy dla juniorów. Młodzież zawsze uczy się w swojej grupie rówieśniczej, dzięki czemu zajęcia są dynamiczne i dopasowane tematycznie do zainteresowań młodzieży.

Jako jedyna szkoło w Kościerzynie prowadzimy również dedykowane zajęcia dla osób dorosłych. Są to zajęcia nastawione na komunikację i efektywną naukę języka w zakresie potrzebnym do pracy. U nas również możesz przygotować się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, a także certyfikatów międzynarodowych. Proponujemy również najbardziej elastyczną formę nauki – zajęcia indywidualne. Również z dojazdem do klienta. angielski

Nauka w Akademii Sukcesu Best Choice to nie tylko doskonalenie własnych umiejętności, ale również dobry sposób na spędzenie wolnego czasu w miłej atmosferze, nawiązanie nowych znajomości, odkrywanie własnych talentów i pasji. Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe oraz rozmowę z lektorem w celu ustalenia Państwa potrzeb i najbardziej dopasowanego kursu!

.

Akademia Sukcesu Best Choice
to coś więcej niż nowoczesna szkoła angielskiego i hiszpańskiego.

Efektywna nauka to nasza pasja, dlatego stworzyliśmy miejsce, którego celem jest inspirowanie do rozwoju i odkrywanie potencjału naszych studentów.

Galeria