Zadzwoń: 58 686 33 11

Best Kids – Kursy dla dzieci

Umysł dziecka jest zdolny do niezwykle efektywnego przyswajania nowych informacji. Nasze pociechy już od chwili urodzenia zapamiętują brzmienie i melodię języka używanego przez rodziców i osoby, z którymi przebywają.

Im wcześniej dziecko osłucha się z nowym językiem, tym wcześniej zaczyna go traktować jako naturalne narzędzie komunikacji. Dzieci świetnie naśladują wymowę nowych wyrazów i dobrze się przy tym bawią. Na kursach Hello Kids tę zabawę i entuzjazm kierujemy na osiągnięcie konkretnych efektów. Osłuchamy Twoje dziecko z angielskim akcentem. Nauczymy je nowych słów związanych z rodziną, czy wakacjami. W trakcie wesołych zajęć, bogatych w ruch, muzykę oraz świetną zabawę, przekażemy mu umiejętności językowe z których będzie czerpało przez całe swoje życie!

Nasze metody nauczania dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat są oparte są na naturalnym sposobie nauki języka. Podobnie jak ucząc się mówić, dziecko najpierw poznaje słowa, potem tworzy zwroty i wyrażenia, aż wreszcie przechodzimy do pełnych zdań.

Cały proces nauki realizuje hasło nauki poprzez zabawę. Dobieramy ciekawą tematykę zajęć adekwatną do wieku dzieci i interaktywnie uczymy języka angielskiego. Podczas zajęć angażowane są wszystkie narządy zmysłów dziecka, tak więc nie tylko wzroku i słuchu, ale także dotyku, węchu, a nawet smaku. Wykonując różne ćwiczenia psychoruchowe dziecko nabywa zdolności przyswojenia języka angielskiego, a nauka sprawia mu przyjemność i gwarantuje świetną zabawę.

preschool

.

Akademia Sukcesu Best Choice
to coś więcej niż nowoczesna szkoła angielskiego i hiszpańskiego.

Efektywna nauka to nasza pasja, dlatego stworzyliśmy miejsce, którego celem jest inspirowanie do rozwoju i odkrywanie potencjału naszych studentów.

Galeria