Zadzwoń: 58 686 33 11

O Szkole Best Choice

Szkoła Best Choice istnieje na rynku od 2005 roku. Od 2008 posiadamy naszą główną siedzibę w centrum Kościerzyny przy ulicy Kupieckiej.

W ciągu ostatnich 5 lat przeprowadziliśmy jako lider 10 projektów edukacyjnych dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. W zakresie języków obcych przeszkoliliśmy w tym czasie ponad 1000 uczniów (dzieci i młodzież) oraz 300 osób dorosłych z powiatu kościerskiego. Prowadzimy też szkolenia językowe w wielu firmach i instytucjach woj. pomorskiego. Prowadzimy przedszkole językowe Happy Kids.

Doświadczenie to dla nas nie tylko liczba przepracowanych przez lektora godzin. W naszej szkole lektorzy uczą bardzo zróżnicowane grupy uczniów. Prowadzimy zajęcia z najmłodszymi dziećmi w naszym żłobku i przedszkolu. Uczymy też języka biznesowego w dużych trójmiejskich firmach. Pracujemy z młodzieżą zdolną oraz prowadzimy zajęcia wyrównawcze. Różnorodność pobudza kreatywność naszych lektorów dzięki czemu zajęcia są ciekawsze i bardziej innowacyjne.

Zatrudniamy najlepszych lektorów w Kościerzynie, a przebieg programów nauczania jest nadzorowany przez doświadczonego metodyka. Tylko u nas również język hiszpański prowadzi native speaker.

Nauczanie języków obcych to nasza największa pasja, ale specjalizujemy się również w innych szkoleniach oraz pozyskiwaniu środków unijnych. Jako instytucja zrealizowaliśmy największą liczbę projektów edukacyjnych dofinansowanych z UE w całym powiecie kościerskim.

teczka.

Akademia Sukcesu Best Choice
to coś więcej niż nowoczesna szkoła angielskiego i hiszpańskiego.

Efektywna nauka to nasza pasja, dlatego stworzyliśmy miejsce, którego celem jest inspirowanie do rozwoju i odkrywanie potencjału naszych studentów.