Zadzwoń: 58 686 33 11

Szkoła Podstawowa

Prywatna Szkoła Podstawowa „Happy Kids” w Kościerzynie

Od 1 września 2014r. zaczęła działalność Prywatna Szkoła Podstawowa „Happy Kids”.

Szkoła działa na zasadzie szkoły publicznej i realizuje podstawę MEN, ale w ramach zajęć oferowane jest znacznie więcej.  Gwarantujemy m. in. rozszerzony program języka angielskiego (codzienna nauka języka).

SalaParter

Na zajęciach stosowane są nowoczesne metody pracy z wykorzystaniem multimediów, tablicy interaktywnej i pracowni komputerowej. Podstawą naszego modelu edukacji jest program oparty na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. W ramach opieki oferujemy diagnozę profilu inteligencji dziecka i dostosowanie zajęć do jego indywidualnych zainteresowań i potrzeb. Jest to możliwe ze względu na niewielką liczbę uczniów w klasach.

W szkole od 7.00 do 17.00 działa  świetlica  zapewniająca dzieciom opiekę i odrabianie lekcji oraz przede wszystkim zabawy rozwijające ich zdolności i talenty.

Czesne pokrywa zajęcia w szkole, opiekę świetlicową oraz potężny zestaw zajęć dodatkowych w tym: angielski, Lego Education, karate, szybkie zapamiętywanie i wiele innych…

RobotyPLE

Chętnych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły w Kościerzynie przy ulicy  Kupieckiej 7. Telefon: 58 686 33 11 lub 607 66 33 11. Adres email: szkola@bestchoice.com.pl.

Można być też na bieżąco z wszystkimi aktualnościami – wystarczy „polubić” profil placówki na Facebooku: www.facebook.com/SPhappykids/ 

Nasza strona na Google+.

Akademia Sukcesu Best Choice
to coś więcej niż nowoczesna szkoła angielskiego i hiszpańskiego.

Efektywna nauka to nasza pasja, dlatego stworzyliśmy miejsce, którego celem jest inspirowanie do rozwoju i odkrywanie potencjału naszych studentów.

Galeria