Zadzwoń: 58 686 33 11

Zajęcia świetlicowe

Uczniowie szkoły Happy Kids uczestniczą w wielu ciekawych zajęciach świetlicowych.

Na EKSPERYMENTACH zamieniamy się w prawdziwych naukowców. Formułujemy problemy badawcze, tworzymy hipotezy, planujemy doświadczenia, wykonujemy je i wyciągamy wnioski.

aeee2 ae2

 

 

 

 

 


 

Na zajęciach PLASTYCZNYCH rozwijamy nasze talenty artystyczne. Za pomocą różnych metod tworzymy piękne prace. Ponadto są one często wykorzystywane w codziennym życiu szkoły.

ap10p1

 

 

 

 

 


ROBOTYKA to zajęcia, na których poznajemy pojęcia związane z robotyką, automatyką oraz informatyką.

ar6 ar4

 

 

 

 

 


Zajęcia FOTOGRAFICZNE to spotkania, na których odkrywamy tajniki fotografii. Dodatkowo poznajemy historię miasta Kościerzyny zatrzymaną w kadrze.

f2afot1

 

 

 

 

 


Na SZYBKIEJ NAUCE odkrywamy jak uczyć się efektywnie. Poznajemy niecodzienne metody zapamiętywania dużej liczby nowych pojęć. Umiejętności te są niezwykle potrzebne w dalszych etapach edukacji.

as7as4

 

 

 

 


Na ZAJĘCIACH GEOGRAFICZNYCH „podróżujemy” po Europie poznając poszczególne państwa. Dowiadujemy się m.in. gdzie występują wulkany i jaskinie, skąd się wzięły trolle i co to są fiordy.

ag4ag2

 

 

 

 

 


Aktywność fizyczną rozwijamy na zajęciach z KARATE oraz zajęciach TANECZNYCH.

k5ar5

 

 .

Część portfolio dla tej strony nie zostało znalezione!

Powód: Brak kategorii przypisanej jako sekcja Portfolio dla tej strony. Aby rozwiązać ten problem, należy przejść do motywu na stronie opcji i przypisać kategorię dla tej strony.

Akademia Sukcesu Best Choice
to coś więcej niż nowoczesna szkoła angielskiego i hiszpańskiego.

Efektywna nauka to nasza pasja, dlatego stworzyliśmy miejsce, którego celem jest inspirowanie do rozwoju i odkrywanie potencjału naszych studentów.

Galeria